Dy largime të reja te Vardari

Skuadra e Vardarit gjatë ditës së sotme është nisur për në Alania të Turqisë, teksa me skuadrën nuk kanë udhëtuar dy talentët e ‘kuqezinjëve’, Besar Iseni dhe Filip Antovski, njofton ‘infOSport.mk’. Ky i fundit është shumë pranë nënshkrimit të kontratës me gjigandët e Dinamo Zagrebit, teksa Besar Iseni me shumë gjasa

Dy largime nga Vëllazërimi!

Teksa sot starton edhe zyrtarisht sezoni i ri në Ligën e Dytë – Perëndim, te Vëllazërimi i Kërçovës nuk kanë të ndalur lëvizjet. Pas afrimeve të shumta, ku pjesa më e madhe kanë qenë futbollistë të rinj dhe mjaft cilësor, drejtuesit e skuadrës kërçovare kanë vendosur që të ndahen me