Maqedonia ftesë për Hasanin, Musliun dhe Radeskin për ‘testet’ në Antalia!

Përfaqësuesja e Maqedonisë në muajin mars do të zhvillojë dy ndeshje kontrolluese, ndërsa disa ditë para publikimit të listët së futbollistëve janë mësuar tre emrat që kanë marrë ftesë nga seleksionuesi, Igor Angellovski. Nga klubi i futbollit Shkëndija kanë njoftuar se Angellovski ka ftuar tre prej futbollistëve të tyre si Ferhan