Voska Sport vazhdon ta furnizojë me futbollistë Veleshtën

Nikolla Mitkoski është futbollisti i rradhës që nga Voska Sport huazohet te Veleshta, njofton “infOSport.mk”. Bëhet fjalë për një sulmues mjaft të talentuar, i cili premton për të ardhmen, ndërsa pikërisht te Veleshta i njëjti mund të gjejë më shumë hapësira dhe të përfitojë eksperiencën e duhur. Ndryshe Mitkoski është vetëm