Samsonenko megjithatë mbetet te Vardari

Sergej Samsonenko megjithatë do të vazhdojë të mbetet te Vardari. Edhe pse i njëjti kishte deklaruar se do të tërhiqet nga ekipi shkupjan, në mbledhjen e mbajtur sonte me drejtuesit e klubit dhe futbollistët, Samsonenko ua kishte konfirmuar se do të mbetet edhe më tej pjesë e “kuqezinjëve”, përcjellë “infOSport.mk”. Edhe