Eskalon situata në SuperKupën e Kosovës në basketboll, përleshje mes “Plisave” dhe “Torcidave”

Ka eskaluar situata në finalen e Superkupës së Kosovës në basketboll, që në këto momente po zhvillohet në Prishtinë, njofton “infOSport.mk”. Pas përfundimit të pjesës së parë, që u mbyll me shifrat 28:23 në favor të skuadrës së Sigal Prishtinës, një përleshje masive ka ndodhur mes tifozëve të të dyja skuadrave. Ndryshe