Ukpa: Pritshmëritë këtë edicion janë edhe më të mëdha (VIDEO)

Hogan Ukpa pret një ndeshje të bukur nesër mbrëma në arenën “Tehelné pole”, aty ku pret të ketë shumë tifoz, e që realisht do e zbukurojnë edhe vetë takimin. Stadiumi në Bratisllavë ka një kapacitet prej 25 mijë ulëseve, ndërsa paralajmërimet thonë se do ketë mbi 10 mijë tifoz, duke

Probleme për Struga TL në prag të ndeshjes me Hesperange, Ukpa nuk pajiset me vizë dhe mbetet në Shkup

Struga Trim Lum në orët e vona të mbrëmjes së kaluar ka arritur në Luksemburg, aty ku të enjtën do të zhvillojë ndeshjen e kthimit kundër Sëift Hesperange, e vlefshme për turin e tretë eliminatorë të Ligës së Konferencës. Megjithatë për këtë ndeshje shumë të vlefshme për skuadrën kampione të vendit