Kukësi shpërthen “bombën” kërkon të transferojë ish juventinin, Xhiovinko!

Kukësi tenton goditjen e bujshme në merkaton e janarit. Orët e fundit ka dalë në skenë emri i italianit, Sebastian Xhiovinkos, ish-fantazistit të Juventusit dhe kombëtares italiane, i cili mund t’i bashkohet skuadrës nga Verilindja e Shqipërisë. Burime të rezervuara të “Panorama Sport”pranë kampit kuksian konfirmojmë se nuk bëhet fjalë