Stiv Brus “godet” arbitrin anësor (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ndodhi sonte në ndeshjen e zhvilluar në “Sent Xhejms Park”, aty ku mejdanin ndanë vendasit e Njukasëll Junajtedit dhe kampionët e Liverpullit,njofton “infOSport.mk”.

Në qendër të vëmendjes doli të jetë trajneri i vendasve, Stiv Brus, i cili përderisa reagoi pas një rasti të humbur të futbollistit të tij, Kallum Uillson, ai pa dashje goditi nga pas në shpinë arbitrin pranë vijave kufizuese, Herri Lenard.

Për më shumë ndiqeni video materialin më poshtë:

Leave a Reply