Basri Latifi: Agjencia e Rinisë dhe Sportit nuk po na konsideron si çështje serioze (VIDEO)

Në mesin e të ftuarve në emisionin e sontëm Sportmania në televizionin Shenja, ishte edhe ish-hendbollisti dhe trajneri i klubit të femrave të hendbollit Çair, Basri Latifi. Ky i fundit gjithashtu ishte njëri nga ata që reaguan ndaj ndarjes së vauçerëve nga Agjencia e Rinisë dhe Sportit, duke thënë se këta të fundit nuk po i konsiderojnë si çështje serioze. Latifi kërkon që të përballen në një takim me drejtuesit e ARS-së, për të sqaruar problemin e vauçerëve.

Leave a Reply