Goli i Goran Pandev ndaj Gjermanisë (VIDEO)

Maqedonia e Veriut pjesën e parë e ka mbyllur me epërsi minimale 1:0 përballë Gjermanisë së madhe, duke bërë që të jetë surpriza më e këndshme e 45 minutave të para, njofton “infOSport.mk”.

Ezgjan Alioski nga e majta harkoi në shtyllën e dytë, për Enis Bardhin, i cili me të parën harkoi para zonës së Ter Shtegen për Goran Pandev, i cili nuk fali dhe shënoi golin e parë të këtij cikli eliminatorë.

Leave a Reply