Arbitra nga Strumica për derbin tetovar

Federata e Futbollit në vend ka bërë publik emrat e arbitrëve që do të ndajnë drejtësinë në ndeshjet e javës së 27-të në Ligën e Parë, njofton “infOSport.mk”. Derbin e Tetovës midis skuadrës kampione të Shkëndijës dhe Renovës do ta drejtojë katërshja e arbitrëve nga Strumica, me në krye Marjan Gocevski. Në