Izair Emini: Kjo fitore i dedikohet drejtorit sportiv, Artan Borova dhe gjithë tifozëve të Voska Sport

Izair Emini edhe njëherë tjetër rezzultoi të jetë deçiziv në fitoren e Voska Sport përballë rivalit lokal, Ohrid Lihnidos, shkruan “infOSport.mk”. Tetovari shënoi golin e vetëm dhe të fitores edhe në takimin e sotëm, njëjtë sikurse edhe në ndeshjen e fundit me 26 shkurt, kur po të njëjtën mënyrë nga