“Ballisti” rikthehet të flasë për dronin në ndeshjen Serbi – Shqipëri: Më vjen keq vetëm për një gjë!

Ismail Morina, tifozi më i famshëm në trojet shqiptare, kishte shkaktuar bujë kur kishte hedhur flamurin e Shqipërisë etnike me dron në ndeshjen Serbi – Shqipëri, që ishte zhvilluar në Beograd tek stadiumi i Partizanit. Ndeshja në fjalë ishte e vlefshme për eliminatoret e “Euro 2016” dhe ishte zhvilluar në tetor