Pas Kielinit dhe Dybalas, vjen largimi i rradhës nga Juventusi!

Skuadra e Juventusit duket se ka nisur revolucionin, pasi përveç largimeve të Kielinit dhe Dybalas, nga tabori i “Zonjës së Vjetër” pritet të largohen edhe shumë futbollistë. Emri i radhës që pritet të largohet nga Juventusi, është Federiko Bernadeski. 28-vjeçari luan prej 5 vitesh me skuadrën nga Torino, por drejtuesit “bardhezi” nuk