Tare shpërthen ndaj David Silvas, i menjëhershëm reagimi i babait të spanjollit!

Të gjitha pistat e çonin drejt Lacios, mirëpo në moment të fundit spanjolli David Silva u zyrarizua te Real Sociedadi, duke u rikthyer kështu për të luajtur në La Liga pas plotë 10 viteve. Mirëpo menjëherë pas prezantimit të David Silvas nga ana e drejtuesve të skuadrës baske, kishte reaguar Drejtroi

Këtë detaj nuk e keni vërejtur! De Brujne dhe Silva desh u rrahën në mes pjesëve (VIDEO)

Një super ndeshje u zhvillua mbrëmjen e kaluar në “Etihad Stadium”, ku Mançester Siti me rezultatin 2:1 mundi Napolin. Ishte kjo një ndeshje mes dy skuadrave më në formë evropiane, ku të dyjat për momentin kryesojnë në ligat respektive në Angli dhe Itali. Siti zhvilloi një pjesë të parë fantastike, kur