Rrezikohen “përplasje shqiptarësh”, ekipet kosovare mësojnë kundërshtarët në Ligën e Konferencës

Drita si nënkampione, Gjilani si skuadra e vendit të tretë dhe Llapi si fituese e Kupës së Kosovës, gjatë ditës së sotme kanë mësuar kundërshtarët e tyre potencial në kuadër të Ligës së Konferencës, njofton “infOSport.mk”. Drita e Ardian Nuhiut, që bënë pjesë në grupin e parë në mesin e skuadrave