Ermedin Adem dhe Rabotniçki shumë pranë akordit!

Pasi me marrëveshje të dyanshme prishi kontratën me Voska Sport, mesfushori shkupjan rikthehet në vendlindje, këtë herë duke nënshkruar kontratë me Rabotniçkin. Informacione pranë “infOSport.mk”, bëjnë me dije se palët janë në bisedime të avansuara dhe se shumë pak ka mbetur që ato të shtërngojnë duart dhe të fillojnë një bashkëpunim. Adem

Ermedin Adem dhe Voska Sport ndajnë rrugët

Ermedin Adem dhe Voska Sport kanë ndarrë rrugët miqësisht. Deri te kjo ndarje erdhi pas lindjes së pakënaqësive të futbollistit në fjalë, rreth hapësirave që kishte nën urdhërat e trajnerit Miljan Radoviç te skuadra shqiptare nga Ohri, me të cilën këtë edicion luajti në vetëm dy ndeshje, njofton “infOSport.mk”. Megjithatë, duhet