Barazim dhe disfatë për Maqedoninë U17 në duelet me Austrinë, Livareka autori i vetëm i golit

Përfaqësuesja e Maqedonisë U17 zhvilloi dy ndeshje kontrolluese ndaj moshatarëve të saj të Austrisë në transfertë, ku trajneri Toni Jakimovski, mund të mësonte më shumë rreth formës së lojtarëve të grumbulluar, që bënë dy paraqitje shumë të mira në tokën austriake,njofton “infOSport.mk”. Në ndeshjen e parë të zhvilluar me 25 maj,