Renova startoi përgatitjet me një emër të ri në skuadër, Nuhiu flet për përforcimet e tjera dhe fazën përgatitore

Renova gjatë ditës së sotme ka nisur përgatitjet për stinorin pranveror. Në grumbullimin e parë të skuadrës tetovare prezent ishte edhe Fisnik Zuka, i cili paraprakisht në zyrat e klubit kishte firmosur kontratë me klubin nga Xhepçishti. Megjithatë në bisedë e sipër me drejtorin sportiv të “gjipspunuesve”, Fisnik Nuhiu, Renova deri

Fisnik Nuhiu për herë të parë flet nga një pozicion tjetër dhe e pranon, më mungon adrenalina e futbollit!

Ndeshja e fundit midis Renovës dhe Shkëndijës, ishte ndeshja më e rëndë në karrierën e Fisnik Nuhiut, aktualisht drejtorit sportiv të “gjipspunuesve”. Atë kohë, me 26 maj (2019) kapiteni legjendar i skuadrës nga Xhepçishti, vendosi ti thotë lamtumirë futbollit aktiv, ashtu që ndeshjen e sotme i njëjti do ta përcjellë nga

Fisnik Nuhiu flet për herë të fundit si futbollistë: Ndeshja kundër Shkëndijës më e rëndësishmja

Fisnik Nuhiu sot në ndeshjen e fundit të sezonit 2018/2019, që Renova e tij do e zhvillojë kundër Shkëndijës, do ti jap lamtumirën futbollit aktiv. Pikërisht ky fakt ka bërë që “infOSport.mk” të kontaktoj kapitenin e Renovës, për të marrë njëherit edhe prononcimin e tij të fundit në petkun e