Ronaldo dhe Portugalia në festë, momente infarkti në sekondat e fundit për “luzitanët” (VIDEO)

Kampionja e Europës nga viti 2016-të, Portugalia, ka nisur me këmbë të mbarë ndeshjet në kuadër të Botërorit “Qatar 2022”, pasi në ndeshjen e saj të parë mundi Ganën me rezultatin 3:2, njofton “infOSport.mk”. Pas një pjese të parë jo edhe shumë interesante, në të cilën Kristiano Ronaldo lëshoi një mundësi