Milevski nesër publikon listën anti-Itali, fton edhe portierin e FC Shkupit!

Bllagoja Milevski nesër me fillim në ora 12:00 në hapësirat e Federatës së Futbollit do të mbajë Konferencë për Shtyp në prag të takimit me Italinë, i vlefshëm për ndeshjen gjysmëfinale të “play-off” për kualifikim në Botërorin e këtij viti që do të mbahet në Katar, njofton “infOSport.mk”. Milevski gjithashtu do

Sonte super sfida e parë gjysmëfinale e Ligës së Kombeve, Spanjë-Itali! Ja si pritet të rreshtohen skuadrat

Sonte do të luhet gjysmëfinlja e parë e Ligës së Kombeve midis Italisë dhe Spanjës. Siç raportojnë mediat e huaja, trajnerët duket se kanë shumë pak dyshime mbi formacionet startuese që do të hedhin në fushë. Përsa i përket Italisë portën do ta mbrojë gardiani i Paris Sen Zhermen, Donaruma, i cili