Menaxeri i Nolitos dhe Keita Baldes ndodhet në “Visente Kallderon”

Sulmuesi i Mançester Sitit, Nolito, si dhe ai i Lacios, Keita Balde janë shumë pranë transferimit te Atletiko Madridi, njoftojnë mediat “iberike”, përcjellë “infOSport.mk”. Gjatë ditës së sotme agjenti i këtyre dy futbollistëve arriti në “Visente Kallderon”, mirëpo duke mos komentuar asgjë lidhur me prezencën e tij. Është e logjikshme të mendohet