Besart Ibraimi shënon dy gola dhe ndihmon Ksantin në Kupën e Greqisë

Besart Ibraimi ka rezultuar deçiziv në fitoren 2:0 të Ksantit në ndeshjen e raundit të parë të Kupës së Greqisë kundër Karaiskakis, njofton “infOSport.mk”. Ish bomberi i Shkëndijës realizoi që të dy golat, edhe atë që në pjesën e parë, duke tregiar vlerat e tij edhe në futbollin grek. Golin e parë