Luis Enrike zbulon tre fajtorët e humbjes në Torino (VIDEO)

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrike ka kritikuar tre futbollistë të tij pas debaklit që Barcelona e përjetoi në Torino në përballjen ndaj Juventusit, pohon televizoni nga Katalunia, TV3, përcjellë “infOSport.mk”. Havier Maskerano,  Zherard Pike dhe Nejmar kanë nervozuar më së shumti strategun e tyre me paraqitjen e dobët të tyre në