Luis Enrike shpalli listën, sërish nuk fton asnjë futbollistë të Realit!

Trajneri i kombëtares së Spanjës, Luis Enrike ka bërë publike listën e futbollistëve të grumbulluar për “Ligën e Kombeve”. Ashtu si në EURO 2020, Enrike nuk ka thirrur asnjë futbollistë të Real Madridit për ndeshjen gjysmëfinale me Italinë. Kjo ndeshje në program është me datë 6 tetor, ndërsa vetëm një ditë më

Luis Enrike gjen skuadër të re

Luis Enrique nuk do të shkojë në Paris gjatë verës së ardhshme dhe gjithashtu nuk do të zëvendësojë Arsene Ëenger te Arsenal, ka shkruar sot “El Mundo Deportivo”. Thomas Tuchel do të bëhet trajneri i ri i PSG dhe gjithashtu drejtuesit e Arsenal nuk kanë ndërmend ta marrin në vend të