Goleada e Partizanit ndaj Lushnjës, ku shënuan edhe Belica dhe Ramadani (VIDEO)

Partizani i Tiranës sot në kuadër të javës së 22-të në Superligën shqiptare arriti një fitore të thellë 6:0 ndaj Lushnjës, duke ringjallur ambiciet për ato 3 vende të para që sigurojnë Europën, njofton “infOSport.mk”. Në këtë goleadë të arritur nga të “kuqtë” e Tiranës, golat e tyre të parë i