Ende pa përfunduar gjysmësezoni, vjen largimi i parë nga rradhët e FC Shkupit

Gjatë ditës së djeshme edhe zyrtarisht ka ardhur deri te ndërprerja e bashkëpunimit midis sulmuesit kërçovarë, Mërgim Dani dhe FC Shkupit. Lajmin për “infOSport.mk” e konfirmoi vetë futbollisti kërçovarë, i cili skuadrës nga Çairi iu bashkua ditën e fundit të afatit kalimtarë të verës. “Po, është e vërtetë se jemi ndarë.

FC Shkupi në ditën e fundit të afatit kalimtarë bënë edhe një goditje (VIDEO)

FC Shkupi në ditën e fundit të afatit kalimtarë të verës ka bërë edhe goditjen e fundit, duke nënshkruar me sulmuesin e talentuar kërçovarë, Mërgim Dani. Siç mëson “infOSport.mk”, Dani me skuadrën nga Çairi ka nënshkruar kontratë një vjeçare, ndërsa sot bëri debutimin e tij me fanellën e skuadrës nga Çairi