Lajm i trishtë nga Shqipëria, Covid 19 i merr jetën fizioterapistit të kombëtares shqiptare

Një lajm i trishtë na vjen nga futbolli shqiptar. Masazhatori i Kombëtares shqiptare, Ylli Mihali ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme, si pasojë e virusit të tmerrshëm COVID-19. 55-vjeçari Mihali nuk i mbijetoi Koronavirusit nga ku ishte dhe në intubim. Ai u infektua përpara ndeshjes ndaj San Marinos, ku Shqipëria