Bullgari Milev: Shkëndija është një prej klubeve më të mira në Ballkan!

Shkëndija gjatë ditës së sotme ka siguruar edhe shërbimet e sulmuesit bullgar, Nasko Milev, transmeton “infOSport.mk”. Shkëndija dhe Nasko Milev kanë firmosur kontratë për një vit e gjysmë, me opsion vazhdimi në rast se i njëjti kënaq me paraqitjet e tij me fanellën “kuqezi”. “Ky është një prej klubeve më të mira