Makedonija GJ.P e Bajramit eliminon Pobedën dhe siguron një vend për në çerekfinale

Makedonija Gjorçe Petrovi ka siguruar një vend për në ndeshjet çerekfinale të Kupës së Maqedonisë së Veriut, pasi eliminoi Pobedën, duke e mundur me rezultatin 2:0. Çështjen e fituesit skuadra e Muharem Bajramit në stadiumin “Goce Dellçev” të Prilepit e zgjodhi që në pjesën e parë, kur edhe shënuan që