Atdhe Nuhiu nuk di të ndalet, shënon sërish në Çempionship (VIDEO)

Atdhe Nuhiu po kalon momente shumë të mira në karrierën e tij. Futbollisti kosovar ka shënuar edhe në ndeshjen e tij të tretë me rradhë me fanellën e Shefilld Vendzi në kuadër të Çempionship, njofton “infOSport.mk”. Pas golave të shënuar në ndeshjet ndaj Lids Junajtedit dhe Prestonit, kur shënoi nga dy

Turpi nuk ka kufij! Shihni se çfarë bënë tifozi i Sanderlend në stadium

Një tifoz i skuadrës angleze të Sanderlend që garon në “Championship”, ka bërë një gjë të pahijshme, kur pa pikë turpi hoqi pantallonat dhe kreu nevojat personale ndërsa ishte duke parë ndeshjen në stadium. Protagonisti i kësaj sjelljeje skandaloze u nxor jashtë nga punonjësit e stadiumit, ndërsa skuadra e tij, Sanderlend