Liga e Kampionëve, hidhet shorti për ndeshjet e 1/8 së finales

Është hedhur shorti për ndeshjet e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, ku do jemi dëshmitarë të disa përballjeve shumë interesante, njofton “infOSport.mk”. Pa dyshim përballja që do të zgjojë më shumë interesim, është ajo midis Real Madridit dhe Mançester Sitit, ndërsa jo më pak interesante pritet të jenë edhe

Lajm bombastik nga Argjentina, Perez deshi për kundërshtarë Ajaksin dhe e përfitoi

Programi argjentinas “Jorge Ramos y su banda”, që emetohet në ESPN, ka lëshuar një lajm bombastik, duke akuzuar numrin 1 të Real Madridit, Florentino Perez. Moderatori i emisionit shfaqi një mesazh që një person pranë numrit “1” të Realit, Florentino Perez  i kishte dërguar atij. I njëjti ishte dërguar me datë

Prova serioze për Milanin, Arsenalin, Çelzin…shihni të gjitha grupet e Liga Europa (FOTO)

Skuadrat e Milanit, Çelzit dhe Arsenalit që janë ndër skuadrat favorite për të triumfuar në edicionin e sivjetshëm të Liga Europa, do të kenë prova shumë serioze në ndeshjet e fazës në grupe, njofton “infOSport.mk”. “Rossonerët” nuk patën edhe aq shumë fat, pasi u shortuan në grup të njëjtë me Olimpijakosin