Struga Trim Lum duke kërkuar Europën, sot i jep “AMININ” Vardarit për në Ligën e Dytë

Sot në elitën e futbollit vendor në program janë ndeshjet e javës së parafundit të sezonit 2020/2021, njofton “infOSport.mk”. Deri më tani është zgjedhur vetëm çështja e kampionit, dhe ajo është Shkëndija, ndërsa mbetet e hapur gara për vendin e tretë, që siguron Europën, ndërsa edhe më e zjarrtë është

Publikohen formacionet, ja si reshtohet Struga Trim Lum përballë Makedonija GJ.P

Struga Trim Lum – Makedonija GJ.P., është një ndër ndeshjet më interesante të javës së 19-të në elitën e futbollit vendor, njofton “infOSport.mk”. Tashmë është bërë i ditur edhe formacioni, me të cilin Srgjan Zaharievski do të zbres në fushë, për të kërkuar pikët e plota ndaj skuadrës shkupjane. Në portë është

Struga Trim Lum barazon edhe në ndeshjen e tretë kontrolluese

Skuadra e Struga Trim Lum gjatë ditës së sotme në Ohër ka zhvilluar edhe ndeshjen e tretë kontrolluese në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror në elitën e futbollit vendor,njofton “infOSport.mk”. Skuadra e trajnerit Srgjan Zaharievski u përballë me ekipin strugan të Veleshtës, që garon në Ligën e Dytë – Perëndim.