Vëllaznimi i Gjakovës dhe Idrizi dëmtohen rëndë përballë Istogut!

Vëllaznimi i Gjakovës është padyshim një nga klubet më të mëdha në futbollin e Kosovës, mirëpo “kuqezinjtë” nuk po kalojnë momente aspak të mira viteve të fundit. Kështu po ndodh edhe këtë edicion, edhe përkundër një organizimi fantastik të drejtuesve të rinj, të cilët pretendojnë se janë dëmtuar rëndë sot

Talenti shkupjan, Talha Idrizi nënshkruan me kampionët e Kosovës, Ballkanin

Talenti shkupjan, Talha Idrizi, edhe zyrtarisht është një futbollistë i ri i skuadrës kampione të Kosovës, Ballkani, informon “infOSport.mk”. 18-vjeçari Idrizi, i cili luan si mesfushorë qendre, por edhe krahu (të dy krahët), me skuadrën nga Suhareka ka nënshkruar kontratë deri me 30 qershor të vitit 2024, duke bërë kështu një