Perez dhe Tare në një tavolinë diskutojnë transferimin e “lacialit” te Reali

Presidenti i Realit të Madridit, Florentinio Perez  është i fiksuar pas mesfushorit serb të Lacios, Sergej Milinkoviç Saviç,  të cilin dëshiron ta transferojë me çdo kusht në skuadrën e tij gjatë verës së ardhshme. Për të bindur homologun e tij “lacial”, Klaudio Lotito si dhe drejtorin sportiv të Lacios, Igli Tare,

Diçka po zihet, Qormemeti dhe Tare drekuan bashkë

Menaxheri i mirënjohur shqiptarë nga Dibra e Maqedonisë, Shkumbin Qormemeti në profilin e tij zyrtarë në instagram ka publikuar një foto bashkë me drejtorin sportiv të Lacios, Igli Tare. Që të dy bashkë shihet duke ngrënë një drekë, gjatë së cilës kanë biseduar edhe rreth çështjes, Liridon Latifi. Futbollisti shqiptarë nga