Kjo nuk pritej, tifozët e Lacios sulmojnë Tottin: Je koka e mafias

Roma dhe Lacio janë dy rivalët e përjetshëm në “Serie A”. Ky rivalitet është një kohë të gjatë, ndërsa së fundmi tifozët e Lacios kanë vandalizuar një rrugë e cila i është dedikuar legjendës, Françesko Totti, shkruan “Sportmediaset”, përcjellë “infOSport.mk”. Një një nga muret në rrugën “Licia” tifozët “lacial” kishin shkruar