Probleme për Umit Karan në prag të ndeshjes me Shkëndijën, mund të nis ndeshjen pa shtyllën kryesore!

FC Shkupi nesër do të jetë mysafir i Shkëndijës në ndeshjen derbi të javës së 12-të në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë, njofton “infOSport.mk”. Si asnjëherë më parë këto dy skuadar ndodhen afër njëra tjetrës dhe në një sezon të njëjtë po luftojnë për titullin e kampionit, që e