Rashica feston me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë ( VIDEO )

Triumfi i Viteses në Kupë, ka qenë historikë për këtë skuadër, pasi për herë të parë pas 125 viteve fitojnë një trofe të rëndësishëm në Holandë. Festa e madhe ka shpërthyer në stadium me futbollistët duke festuar së bashku me tifozët në tribuna, ndërsa në mesin e tyre shihet edhe futbollisti kosovar Milot Rashica, me dy flamuj në shpinë, atë të Kosovës dhe Shqipërisë.

Finalja e Kupes Holand. 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

Публикувахте от Mirsad Rashica в 30 април 2017 г.

Leave a Reply