Formacionet zyrtare të takimit Suedi-Itali (FOTO)

Trajneri Gian Piero Ventura i ka besuar dyshes sulmuese Immobile-Belotti, me shpresën e madhe te forma e mirë e sulmuesit lacial, për të thyer ‘tersin’ Suedi, ndërsa në mbrojtje ka konfirmuar BBC-në e famshme. Nga ana tjetër, trajneri suedez nuk i ndryshon asgjë formacionit dhe skemës së tij të zakonshme.

Leave a Reply