Bonuçi te Juventusi, ja çfarë thotë Marota

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Xhuzepe Marota e ka konfirmuar interesimin për rikthimin e Leonardo Bonuçit në Torino.

Marotta ka bërë të ditur se kapiteni i “Rossonerëve” dëshiron të rikthehet te ish-skuadra e tij.

Leonardo Bonuçi, dëshiron të rikthehet në Juventus, ne duam t’ia plotësojmë dëshirën, por nuk është e lehtë”, deklaroi Marota për mediat italiane.

Juventusi dhe Milani do të zhvillojnë negociata të reja sonte gjatë shortit për përcaktimin e kalendarit në “Serie A”.

Gjithsej të etiketuara

Leave a Reply