Ish presidenti i Interit tallet me Juventusin

Presidenti legjendar i Interit, Masimo Morati ka folur për “Sportmediaset” rreth kundërshtarit të dëshiruar në fazën e eleminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Nuk e di kë kundërshtar të zgjedh. Ndoshta Lille dhe Ajaks do të ishte mirë”, – ka thënë Morati.

“Është për të ardhur keq që nuk mund të luajmë me Juventusin sepse do të ishte më e thjeshtë për Interin,” – është shprehur ai gjatë prezantimit të librit për Peppino Prisco, një ndër presidentët më të suksesshëm në historinë e Interit.

Leave a Reply