E bujshme, Lionel Messi rikthehet te Barcelona!

Lionel Mesi mund të rikthehet te Barcelona, pas një sezoni zhgënjyes të kaluar me ekipin e Paris Sen Zhermen.

Këto zëra janë përforcuar së fundmi, pas prezencës së babait të argjentinasit në Barcelonë.

Horge Mesi, i cili është edhe agjenti i tij ka folur dhe në lidhje me një rikthim të mundshëm të djalit të tij te “katalunasit”, duke theksuar se Messi është i lumtur te Parisi,  por në të ardhmen nuk e përjashtin një rikthim në Spanjë.

Leave a Reply