Përleshjet e tifozëve të Romës dhe Fejenordit brenda “Air Albania” (VIDEO)

Tifozët e Fejenordit dhe të Romës nuk janë përleshur vetëm jashtë stadiumit, por edhe brenda “Air Albania”. Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se disa italianë kishin hyrë gabimisht në tribunën ku duhej të qëndronin holandezët.

Menjëherë ka ardhur edhe deri te përplasja. Sherri ka nisur në tribunën ku qëndronin tifozët e Fejenordit, ndërsa atmosfera ka qenë e ndezur edhe para finales së parë të Ligës së Konferencës, që u zhvillua mbrëmë në Tiranë.

Leave a Reply