Maqedonia zhvillon seancën e parë në Abu Dhabi

Përfaqësuesja e Maqedonisë në futboll ka zhvilluar seancën e parë stërvitore në Abu Dhabi në prag të ndeshjes kontrolluese me Arabinë Saudite. Seleksionuesi Bllagoja Milevski për këtë ndeshje ka në dispozicion ekipin e përbërë nga futbollistë të kampionatit vendor, të plotësuar nga Darko Vellkovski dhe Kristian Toshevski. Përfaqësuesja e vendit mëngjesin e