Pas Asllanit, Interi në kërkim edhe të një futbollisti tjetër shqiptarë!

Pas Kristjan Asllanit Inter është hedhur në sulm për një tjetër futbollist të kombëtares shqiptare. Mediat në Itali zbulojnë se “zikaltërit” po tentojnë në merkato mbrojtësin shqiptarë të Atalantas, Berat Gjimshiti. Tani që “zikaltërit” humbën betejën me Juventusin për Bremer, janë rikthyer më seriozisht për mbrojtësin e kombëtares shqiptare dhe në