Fitore me aromë shqiptare e Konjaspor ndaj Goztepe (VIDEO)

Konjaspor ka regjistruar fitore 3:0 ndaj Goztepe në ndeshjen e vlefshme të javës së 31-të në elitën e futbollit turk, njofton “infOSport.mk”. Kjo fitore e Konjaspor mund të quhet lirisht fitore e shqiptarëve, pasi erdhi falë finalizimeve të tre futbollistëve shqiptarë, Sokol Cikalleshi, Endri Çekiçi dhe Zymer Bytyqi. https://twitter.com/i/status/1510605912125415431 Ishte Cikalleshi, ai