Barcelona e Çavit frymon ndryshe, nuk e bënë “hesap” as Realin e Madridit (VIDEO)

Barcelona e Çavit tashmë ka fituar identitet dhe frymon shumë më ndryshe, ndërsa këtë më së miri e përjetoi skuadra më e mirë e momentit në La Liga, Reali i Madridit, shkruan “infOSport.mk”. Skuadra madrilene sonte në Bernabeu pësoi debakël nga skuadra katalunase, duke u mundur me shifrat 4:0. Figurë qendrore doli