Diene: Ta shfrytëzojmë atmosferën e mrrekullueshme në klub dhe të fitojmë edhe Tikveshin

FC Shkupi duelin e javës së 10-të, do ta zhvillojë sot në cilësinë e mysafirit në Kavadar kundër ekipit vendas të Tikveshit, njofton “infOSport.mk”. Në prag të këtij takimi shumë të vlefshmë për skuadrën nga Çairi, nga tabori i tyre ka folur mesfushori difenziv, Albert Diene. “Ashtu sikurse kemi punuar gjatë periudhës