Futsal Shkupi me fanella të reja dhe dy përforcime nis përgatitjet për sezonin e ri

Skuadra nënkampione e Maqedonisë në futsal, Shkupi pasditën e së hënës ka nisur edhe zyrtarisht përgatitjet për sezonin e ri. Pa Erkan Seferin, por me Erkan Shabanin dhe Nermin Bishevac, trajneri Zoran Lekiq startoi me përgatitje, ku pjesa tjetër e skuadrës mbetet e njëjta sikurse edhe sezonin e kaluar. Megjithatë kjo

Barcelona në mënyrë spektakolare prezanton fanellat e reja

Barcelona ka prezantuar në mënyrë spektakolare në “Municipals Piscines de Montjuïc”, fanellën e re për sezonin 2018-2019. Fanellat e reja skuadra “katalunase” do ti veshë këtë të dielë në ndeshjen ndaj Real Socieadit, kur Iniesta edhe zyrtarisht do ti jap lamtumirën Bbarcelonës. Filipe Kutinjo ishte modeli i prtezantimit të fanellës së

Fanellat e reja me fat për Shkëndijën (VIDEO)

Fanellat e reja i kanë sjellë fat Shkëndijës, pasi skuadra tetovare në ndeshjen e sotme derbi ndaj rivalëve kryesor për titull, Vardarit, shënoi fitore të pastërt 2:0. https://www.youtube.com/watch?v=fqBgoAbVxKM Shkëndija në ndeshjen e parë të sezonit të ri, u paraqit me fanellat e reja të përpunuara nga prodhuesi i veshjeve sportive “Macron”. Kompania italiane