FC Shkupi 2004 fituese e Kupës, mundi Shkëndijën në finalen e madhe në Ohër

FC Shkupi dhe Shkëndija, gjenerata 2004 sot në Ohër në stadiumin “Burimet e Biljanës” zhvilluan finalen e Kupës së Maqedonisë, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja në kohën e rregullt u mbyll me shifrat 1:1, ashtu që fituesin e përcaktuan goditjet nga pika e bardhë, e ku më të suksesshëm dolën të jenë futbollistët